Cool!
GİRİŞ YAP

Dekorasyonda Sonbahar Tonları

Tarih : 02-11-2015

Dekorasyonda Sonbahar Tonları

Herkese selamlar ,

 

Sonbaharın son ayını yaşıyoruz ve kışa bir adım daha yaklaşıyoruz. Ama daha durun , sonbaharın güzelliklerini henüz yaşamadık.  Sonbaharı , sonbahar yapan yaprakların renklerini , toprak kokusunu evinize taşımadıysanız henüz sonbahar bitmemiş demektir.

Yollarda gördüğümüz çınar ağaçlarından dökülen sarı , kırmızı tonlarındaki renkleri evimize yansıtmanın işte tam zamanı.

 

Kim sevmez ki ; kırmızı , yeşil renkleri , kurumuş yaprakları , blok mumları. Küçük dokunuşlarla evinizi bambaşka bir hale sokabilirsiniz. Hadi birkaç farklı fikri birlikte inceleyelim.

  • Dışarda her yer kırmızı , sarı tonlarında yerlere düşen dalları evinizde geniş bir vazoda değerlendirip evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

 

 

  • Evinizde kullanmadığınız kavanozlarınızı ya da vazolarınızı içine fındık , ceviz ya da kestane gibi kabuklu çerezleri koyup içine bir de mum koyduğunuzda çok orjinal ve farklı bir atmosfer yakalayabilirsiniz :)

 

 

  • Renklerini beğendiğiniz yaprakları çerçeveleyerek duvarlarınızı , masanızın üstünü kısaca istediğiniz her yeri renklendirebilirsiniz.

 

 

  • İnternetten yapay olarak alarak ya da bahçeden topladığınız yaprakları birbirine bağlayarak , farklı dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

 

  • Ağaç dalı kullanılarak yapılan ürünler ya da ahşap bardak altlıkları gibi ev yaşam aksesuarları ile bulunduğunuz ortamı bir anda değiştirebilirsiniz. Mesela www.thecoollection.com 'da şuan satışta olan ahşap üzerine bıyık illustrasyonları olan bardak altlıklarını incelemenizi tavsiye ederim :)

 http://thecoollection.com/urun/biyiklar-bardak-altligi-seti