Cool!
GİRİŞ YAP

Tasarım giymenin coşkusunu hissedin !

Tarih : 09-06-2016

Tasarım giymenin coşkusunu hissedin !

Merhaba The Coollection sitesinin değerli okuyucuları,

 

Yaz mevsimi sonunda geldi ve havalar bir anda ısınınca kıyafet dolaplarını da yenilemek modaya az da olsun uyum sağlamak şart oldu. Ben de sizlere yardımcı olmak adına birkaç örnek vermek istedim. 

 

İlk olarak hem bikinilerin üzerine giyebileceğiniz, hem de günlük kullanıma uyum sağlayan , gardropların olmazsa olması ; Kimonolar :)

 

Bence en klasik kombini bile daha şık gösteriyor ve kesinlikle bu yaz çok daha fazla göreceğiz.

Özellikle de kısa üstler ve şortları en güzel dengeleyen bir parça olduğunu düşünüyorum, püsküller ve çiçek desenleri de trend iken kesinlikle bakılmalı. 

 

http://www.thecoollection.com/urun/cicek-kimono

 

Gelelim bu ara en ama en sevdiğim parçaya... Tabii ki gömlekler ! Hele de böyle komik desenleri oldu mu işte o zaman hiç düşünmeden alıyorum. Çünkü bir jean ile kombin edildiğinde ortaya sanki saatlerce uğraşılmış emek verilmiş bir görüntü ortaya çıkıyor; ben de buna bayılıyorum :)

 

Hele İzmir sıcağında ancak bol gömlekler rahat oluyor benim için. Bu gömlekten gözümü alamadım , sanırım sipariş vereceğim.

 

 http://www.thecoollection.com/urun/cutie-balloon-balon-desenli-uzun-kollu-gomlek

Eveeet yaz mevsimi denildiğinde ilk akla gelenlerden biri de şortlar oluyor değil mi?

 

Özellikle de desenli ve yüksek bel ise tadından yenmez :) Hazır mısınız? Bu şort , kumaşının yumuşaklığı ve dökümlü duruşu ile muhteşem !!

Ben şortları çok kullanışlı buluyorum; çünkü sahilde veya dışarı gezmeye çıkarken vs her yere ve herhangi bir üst parça ile rahatlıkla kombinleyebiliyoruz. üstelik bu şort , kuşlu :)

 

http://www.thecoollection.com/urun/kus-desenli-yuksek-bel-sort

 

Şimdi bu şortlardan ve kimonolardan bahsettik ama bunları hem şık , hem de tam bu mevsime uygun bir üst parçayla tamamlamak gerek; öyle değil mi?

Bu aralar beyaz tişört üzerine desenlerden çok, yazılan yazılar (sloganlar) ön planda! Valla ne yalan söyleyeyim, ben de seviyorum. Çünkü insan kendini buluyor sanki yazılarda ve üzerinde taşımak hoşuna gidiyor, sanki savunma gibi  :)

http://www.thecoollection.com/urun/girls-t-shirt

 

Bu seferlik bu kadar. Yaz mevisiminin , güneşin tadını çıkartın.

Tasarım giymenin coşkusunu hissedin.

Nagehan