Cool!
GİRİŞ YAP

The Coollection sabahından Merhaba,

Tarih : 23-10-2015

The Coollection sabahından Merhaba,

Merhabalar,

Öncelikle Cool'blogumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. The Coollection ekibi olarak sizlere elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık ve kendimizi yenileyip geliştirmeye devam edeceğiz.

Modaya , sanata , tasarıma , alışverişe , özgün fikirlere ve eğlenmeye varım diyorsanız , tam da hayal ettiğiniz yerdesiniz.

Akıllarda en çok oluşan soruyla başlayalım.

The Coollection nedir?

The Coollection , hem alışveriş hem eğlence !

Sitemize giriş yaptığınızda , hem alışverişinizi yapıp hem de eğlenceli bloğumuzda güzellik , sanat ,  moda , sağlık , yemek ,sinema , kitap ve daha birçok alanda m erak ettiğiniz güncel haberleri ve yazıları okuyarak zamanınızı en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz.

Alışveriş - Blog içeriği neler olacak peki ?

Ekibimizde birçok tasarımcı ve sanatçı arkadaşımızla birlikte çalışmaktayız. Arkadaşlarımız kendi alanları üzerine eğitim almış , işinde profesyonel olarak çalışan tasarımcılardır. Onların tasarımlarının yoğunlukta olacağı bir konseptimiz olacak. Özgün fikirleri , sıra dışı tasarımlarıyla diğer sitelerden farklı ve orjinal olmayı hedefliyoruz.

Bunun yanında kişiye özel tasarımlarımızla, sizlere kendi tarzınızı oluşturmanızda destek vereceğiz.

Blog ise işimizin eğlence ve nefes alma kısmı olacak. Güncel trendlerden , moda , tasarım haberlerine , kültür sanat haberlerine , sinema , televizyon , dergi , kitap , yemek , güzellik sırları , sağlıklı yaşam  , hobiler ve yol maceralarına kadar akılınıza gelebilecek her şeyden sizler için bahsediyor olacağız. Blog için de farklı bir ekibimizle çalışmaktayız. Her alanda kendi uzmanlığı olan arkadaşlarımız sizler için araştrıp , deneyip , gezip görüp yazacaklar.

Sıradanlaşan ve tekdüze gitmeye başlayan günümüzdeki moda anlayışına biraz farklılık , biraz eğlence katmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Bizi takip etmeyi unutmayın. 

Sevgiyle Kalın.

Nur's Stuudio