Cool!
GİRİŞ YAP

Hakkımızda


Modaya , tasarıma , alışverişe , özgün fikirlere ve eğlenmeye varım diyorsanız tam da hayal ettiğiniz yerdesiniz. Akıllarda en çok oluşan soruyla başlayalım.

The Coollection nedir ?

The Coollection hem alışveriş hem eğlence !

Siteye giriş yaptığınızda hem alışverişinizi yapıp hem de eğlenceli bloğumuzda güzellik , sanat , moda , sağlık , yemek , sinema , kitap ve daha birçok alanda merak ettiğiniz güncel haberleri ve yazıları okuyarak zamanınızı en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz.

Alışveriş – Blog içeriği neler olacak peki ?

Ekibimizde birçok tasarımcı arkadaşımızla birlikte çalışmaktayız. Arkadaşlarımız kendi kreatif alanlarında eğitim almış, işinde profesyonel olarak çalışan tasarımcılardır. Onların tasarımlarının yoğunlukta olacağı bir konseptimiz olacak. Özgün fikirleri , sıra dışı tasarımlarıyla diğer sitelerden farklı ve orijinal olmayı hedefliyoruz.

Bunun yanında kişiye özel tasarımlarımızla da sizlere destek vereceğiz. Kendinize özel ürünü, tasarımcılarımızla irtibata geçip tartışabilir, üretimini sağlayabilirsiniz.

Kadın , erkek , çocuk kategorilerinin yanında , yaşadığınız alanlar için de tasarım ürünlerimiz mevcut. Blog ise işimizin eğlence ve nefes alma kısmı olacak. Güncel trendlerden , moda – tasarım haberlerine , sinema , televizyon , dergi , kitap , yemek , güzellik sırları ,kozmetik haberleri , sağlıklı yaşam , sanat , hobiler , gezi haberlerine kadar aklınıza gelebilecek her şeyden sizler için bahsediyor olacağız.

Blog için de farklı bir ekibimizle çalışmaktayız. Her alanda kendi uzmanlığı olan arkadaşlarımız sizler için araştırıp , deneyip , gezip görüp yazacaklar.

Sıradanlaşan ve tekdüze gitmeye başlayan günümüzdeki moda anlayışına biraz farklılık , biraz eğlence katmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.