Cool!
GİRİŞ YAP

Teslimat - İade


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürün sayfasında sipariş verdiğiniz ürünler, ürün açıklamasında belirtilen sürede kargoya verilir. Kargoya teslim edilen ürünler, el yapımı olduğundan ve kişiye özel olarak üretilebildiğinden 3-10 gün arası elinize ulaşır. TheCoollection'da 100 TL ve üzeri siparişlerde standart kargo ücretsizdir.  Ücretsiz kargodan yararlanarak satın aldığınız ürünleri iade etmeniz durumunda kargo ücreti düşülerek iadeniz gerçekleştirilir. 

DEĞİŞİM VE İADE / İADE ŞARTLARI

İade etmek istediğiniz ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla iade formunu doldurarak siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde orjinal ambalajıyla birlikte , anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla geri gönderebilirsiniz. Bizimle irtibata geçmeden iade edilen ürünler, kabul edilmemektedir.

Ücretsiz kargodan yararlanarak satın aldığınız ürünleri , bizimle irtibata geçtikten sonra iade etmeniz durumunda kargo ücreti düşülerek iadeniz gerçekleştirilir. 

İadeniz bize ulaştığında, eposta yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Hijyenik nedenlerden dolayı iç giyim, mayo, bikini, çorap gibi ürünlerin iade/değişimleri yapılmamaktadır.

Tasarımcı ürünlerinde iade kabul edilmemektedir, bu tarz ürünlerde sadece beden değişimi ve isteğe bağlı tadilat yapılmaktadır.

Geri ödeme işlemleriniz, 10 gün içerisinde gerçekleştirilir, işlem bitiminde e-posta ile bilgilendirilirsiniz. 

Gönderdiğiniz ürünler iade kapsamına girmiyorsa, iade alınmaz ve kargo ücreti TheCoollection tarafından karşılanmaz.

ÜRÜN İADE ADRESİ

Ürün iade adresi için bizimle irtibata geçiniz.

destek@thecoollection.com

Tel : +90 232 2101014